ایجاد آگهی جدید

مشخصات محصول
مشخصات آگهی
ایجاد حساب کاربری شرایط و مقررات ثبت آگهی

قوانین سایت

 کاربر گرامی،

براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

 

1-    وب‌ سایت باربن، یک وب‌ سایت تخصصی اطلاعات خشكبار است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم برکشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

2-    وب سایت barbon.ir یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

3-    هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا مسدود خواهد شد.

4-    کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی باربن، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده وب سايت اعلام نمايد.

5-    در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

6-    آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم باربن تائید و سپس نمایش داده خواهد شد.

7-    چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم باربن بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده خواهد شد.

8-    کاربران پس از درج آگهی خود قادر به اصلاح مطالب درج شده در آگهي مي باشند.

9-    چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهند شد .

10-   چنانچه کاربران با ایجاد کاربری های مختلف سعی در ایجاد نوسان قیمت در بازار را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود خواهد شد.

11-   هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.