قیمت پسته ۹۸/۰۳/۰۸

۱۶:۴۱ ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ ۴۵۳ ۰

تاخیر دولت در اعلام نرخ محصولات کشاورزی

یک عضو کمیسیون کشاورزی: فرآیند تصمیم‌گیری طولانی، منجر به تاخیر دولت در اعلام نرخ محصولات کشاورزی می‌شود

۲۱:۲۸ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۴۰۰ ۰

قیمت روز پسته 28 مهر ماه 1397

قیمت روز پسته در رفسنجان

۱۰:۱۰ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۵۳۳ ۰

زخم کرم خراط بر تن باغات گردو

باغداری ایران به ویژه در بخش درختان گردو در سال های اخیر با آفت مخربی به نام «کرم خراط» دست به گریبان بوده که تاکنون راهکار موثری برای مبارزه با آن ارایه نشده است.

۱۰:۰۷ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۳۷۰ ۰

زعفران بی متولی

هنگامی که همه گیاهان به خزان می روند زعفران گل می کند و در هنگامه ای که سبزقامتان طبیعت به زردی می گرایند زعفران گلبرگ های بنفش و ارغوانی خود را بر پهنه خشک دشت می گستراند و در مدت کوتاهی که مهمان زمین است شور زندگی را با عطر و رنگ بی مانندش هدیه می کند.

۱۰:۰۵ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۳۲۲ ۰

واردات گندم به صفر رسیده است

مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: با تمهیدات دولت طی سال های اخیر، کشور از واردات گندم بی نیاز شده و رقم آن به صفر رسیده است.

۱۰:۰۴ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۳۱۳ ۰

کویر تشنه بر بستر آب

آب سطحی و زیرزمینی زیادی در نوار مرزی ایران و افغانستان وجود دارد که هرساله بخش عمده ان هدر می‌ رود و باید برای جلوگیری از هدر رفت آن چاره ای اساسی اندیشید.

۱۰:۰۲ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۳۲۱ ۰

9 هزار تن چای خشک ایرانی صادر شد

رئیس سازمان چای کشور از صادرات نزدیک به 9 هزار تن چای خشک ایران از ابتدای امسال خبر داد و گفت: صادرات چای تولید داخل با نظارت وزارت جهادکشاورزی نه تنها منعی ندارد بلکه به نفع منافع ملی کشور است.

۰۹:۵۹ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۳۱۳ ۰

حجتی: پیگیر رفع مشکلات گندمکاران هستم

وزیر جهاد کشاورزی بر تفکیک وجه گندم از یارانه نان تاکید کرد و گفت: پس از تصویب پیشنهاد در شورای عالی اقتصاد مجدانه مشکلات گندمکاران را پیگیری خواهم کرد.

۰۹:۵۶ ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ ۳۳۰ ۰

درخواست فعالان تولیدی بازرگانی شهرستان مرند از مسئولان

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان مرند، ظهر امروز با حضور داود گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد

۱۵:۳۸ ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ ۲۰۴ ۰